03/01 14:00 |
- |
[2]
Viktor
v
Akbuzat
[11]
|
L |
27-20
|
02/25 13:00 |
- |
[10]
Akbuzat
v
SKIF Krasnodar
[7]
|
L |
30-32
|
02/16 09:00 |
- |
[8]
Dynamo Astrakhan
v
Akbuzat
[10]
|
L |
28-27
|
02/05 13:00 |
- |
[10]
Akbuzat
v
Permskie Medvedi
[7]
|
L |
31-32
|
02/01 13:00 |
- |
[6]
SGAU Saratov
v
Akbuzat
[10]
|
L |
33-30
|
01/26 08:30 |
- |
[10]
Akbuzat
v
Spartak Moscú
[5]
|
L |
24-33
|
12/20 13:00 |
- |
[10]
Akbuzat
v
Kaustik Volgograd
[12]
|
W |
32-31
|
12/14 09:00 |
- |
[12]
Dynamo Chelyabinsk
v
Akbuzat
[9]
|
L |
28-23
|
12/07 13:00 |
- |
[10]
Fakel Taganrog
v
Akbuzat
[9]
|
L |
21-20
|
11/27 13:00 |
- |
[9]
Akbuzat
v
Chekhovskie Medvedi
[2]
|
L |
20-33
|
11/20 16:30 |
- |
[7]
Spartak Moscú
v
Akbuzat
[9]
|
L |
29-25
|
11/13 13:00 |
- |
[9]
Akbuzat
v
Viktor
[1]
|
L |
27-29
|
11/08 16:30 |
- |
[3]
Uni Newa/St. Petersbourg
v
Akbuzat
[9]
|
L |
31-21
|
10/30 16:00 |
- |
[9]
SKIF Krasnodar
v
Akbuzat
[7]
|
L |
25-19
|
10/16 13:30 |
- |
[6]
Akbuzat
v
Dynamo Astrakhan
[9]
|
L |
25-27
|
10/09 14:00 |
- |
[10]
Permskie Medvedi
v
Akbuzat
[4]
|
L |
28-22
|
10/02 13:30 |
- |
[4]
Akbuzat
v
SGAU Saratov
[8]
|
L |
28-35
|
09/25 14:30 |
- |
[12]
Kaustik Volgograd
v
Akbuzat
[6]
|
W |
25-32
|
09/18 13:30 |
- |
[7]
Akbuzat
v
Dynamo Chelyabinsk
[12]
|
W |
31-29
|
09/12 13:30 |
- |
[8]
Akbuzat
v
Fakel Taganrog
[9]
|
W |
27-24
|
09/07 13:00 |
- |
[5]
Chekhovskie Medvedi
v
Akbuzat
[6]
|
L |
31-30
|
05/19 07:00 |
6 |
[2]
UGNTU Ufa
v
Kaustik Volgograd
[3]
|
L |
31-33
|
05/18 13:00 |
5 |
[2]
UGNTU Ufa
v
Sungul Sneschinsk
[4]
|
W |
29-21
|
05/17 11:30 |
4 |
[1]
Dynamo Chelyabinsk
v
UGNTU Ufa
[3]
|
W |
25-29
|
05/05 07:00 |
3 |
[3]
Kaustik Volgograd
v
UGNTU Ufa
[4]
|
W |
28-32
|
05/04 11:00 |
2 |
[2]
Sungul Sneschinsk
v
UGNTU Ufa
[4]
|
W |
32-35
|
05/03 13:30 |
1 |
[2]
Dynamo Chelyabinsk
v
UGNTU Ufa
[2]
|
L |
28-27
|
04/23 13:00 |
1 |
Dynamo Chelyabinsk
v
UGNTU Ufa
|
W |
29-34
|
04/20 10:00 |
1 |
[8]
Permskie Medvedi
v
UGNTU Ufa
[12]
|
L |
31-30
|
03/26 13:30 |
1 |
[12]
UGNTU Ufa
v
Spartak Moscú
[1]
|
L |
27-33
|